Diş malzemeleri

Diş malzemeleri

2009 yılından beri diş malzemeleri satışı yapan firmamız hastalar için en uygun fiyat politikası uygulamaktadır. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ortodonti malzemeleri için en çok kullanılanları sizler için derledik. Bunlar;

  • Çekimsiz braket seti, palatinal tüp Molar band,
  • Aljinat Niti tel, elastik chain
  • İntraoral elastik, Braket seti
  • Aparey kutusu, Bukkal tüp
  • Beyaz sert alçı, Lingual ataşım
  • Hyrax expansiyon vidası, Coil spring
  • Face mask, hant
  • Elastik ligatür, vidalar
  • Essix plak, arayüz fırçası
  • Koruyucu mum, Retainer
Diş malzemeleri

Diş malzemeleri nereden alınır?

Diş teli tedavisine başladınız ve hekiminiz size diş malzemelerinden oluşan bir liste verdi, bu listeyle satış yapan firmalara gidip ortodonti malzemelerinizi tedarik edebilirsiniz.

Sizler de büyük ihtimalle en iyi fiyatı veren firmadan alacaksınız. Ama aldığınız ortodonti malzemeleri kaliteli ürünler mi değil mi hiçbir fikriniz olmayacaktır. Biz firma olarak 1993 yılından beri İtalya markası olan Leone firmasının diş malzemelerini yani ürettikleri ortodonti malzemelerinin Türkiye’de ki tek satış ortağıyız.

İş ortağımız ” Leone ” tüm ülkelerde diş malzemeleri üretimi alanına kendini kanıtlanmış bir şirket olup ve Türkiye’ de ki tek iş ortağı olmaktan mutluyuz. Bu yüzden diş teli malzemeleriniz için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Diş malzemeleri satan firmalar?

Türkiye’de diş teli malzemeleri satışını yapan bir çok firma bulunmaktadır. Fakat burada A firması ya da B firması gibi sıralamak doğru olmayacaktır. Ama gönül rahatlığıyla ve Türkiye genelinde 800 hekimle çalışmamızın verdiği özgüvenden en iyi firma DNT Sağlık A.Ş olarak biziz diyebiliriz.

Diş malzemeleri satan firmalar

Diş malzemeleri fiyat listesi?

Hekiminizin size verdiği ortodonti malzeme listesini Ankara ya da İstanbul ofislerimize gelerek fiyatlandırma yapıp satın alabilirsiniz. Eğer gelecek vaktiniz yok ise iletişim numaralarımızdan veya WhatsApp üzerinden ortodonti malzeme listenizi bize gönderin listenizi fiyatlandırdık tan sonra size geri dönüş yapalım. Satın almaya karar verdikten sonra isteğiniz üzerine malzemelerinizi kargolayıp en geç 3 iş günü içerisinde sizlere teslim ediyoruz.

Firmamız İtalyan LEONE markasının tek resmi satış ortağıdır. Tüm ürünlerimiz Sağlık bakanlığı onaylı ayrıca FDA ve CE kalitesi standartlarına sahiptir. Temin edeceğiniz diş malzemelerinde ” En iyi fiyat garantisi ” ne sahipsiniz. malzemeleri daha düşük bir fiyata mı buldunuz, lütfen bize ulaşın. Talepleriniz ilgili birimlerimizce değerlendirilsin, aradaki fiyat farkını tarafınıza iade edelim.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Popüler Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Sohbet
Ortodonti Listesi Yolla!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?