DNT SAĞLIK A.Ş.

Dnt Sağlık Hizmetleri olarak Misyonumuz;

HER ZAMAN EN İYİ OLMAKTIR.

En iyi olmaktan anladığımız;

Hastastaların memnuniyetini sağlayan, Onlar tarafından tercih edilen, Güvene dayalı referans gösterebilen, bir şirket olmaktır.

Müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini sürekli kılmak, bir şirketin yalnızca bugünkü değil, gelecekteki kazançlarının da güvencesi. Böyle bir istikrarı sağlamak ise, ancak bilinçli bir kalite politikasıyla mümkündür.

Kurumun hedeflerinin müşterilerine odaklı olması, o kurumu yücelten önemli bir husustur. Tüm yapılan işlerin müşteriler için değer yaratma kriterine göre değerlendirilmesi kurumun verimli çalışmasına yardımcı olur. Kurumun ürün ve hizmetlerinin cazip olmasını sağlar.

Kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, yeniden işleme oranı ile hata nedenlerinin azaltılmasını, personelin eğitim süresinin arttırılmasını, iş kazalarının azaltılmasını, müşteri şikayet oranlarının azaltılarak müşteri memnuniyetinin arttırılmasını hedefleyerek, sektörümüzde her yönüyle örnek alınan, ürünü müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde sunan, güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olmaktır.

En iyiyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel prensipleri uygulamaktayız:

► Müşterilerimizin işlerine artı değer katmak,
► Yaratıcı yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler üretmek,
► Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamak,